Materjalid, furnituur & tehnika

Karkass on võimalik valmistada kliendile sobivast materjalist: melamiin, vineer, lamineeritud vineer, spoonitud või lamineeritud tislerikilp, liimpuitkilp. Kuna karkass ei jää hiljem paistma, valmistatakse see klientide soovil enamasti melamiinist, mis on üks soodsamaid materjale.

Fassaade on võimalik valmistada erinevatest materjalidest. Kasutame täispuitu, spoonitud või kõrgsurve lamineeritud mööbliplaate (vineer, MDF, PLP), linoleumi või klaasiga kaetud mööbliplaate. Viimistlusena pakume lakkimist, peitsimist, õlitamist, värvimist ja kõrgläike värvimist. Lisaks on täispuitu võimalik veel harjata või vanutada.

Töötasapindade materjalidena on võimalik kasutada lamineeritud mööbliplaati, täispuitu, looduskivi, tehiskivi, klaasi ja teraslehte. Kõikide materjalide valikuga ja viimistlusvariantidega on võimalik tutvuda meie kontoris. Furnituurina kasutame Saksamaa ja Austria toodangut.

Blum

blum
Kõikjal maailmas tuntud Austria ettevõte, mis on alates 1958. aastast keskendunud mööbli furnituuri tootmisele. Peatselt hakati toodangut ka eksportima ja erinevatesse riikidesse ehitati uued tootmisüksused. Kogu tootmisprotsessi vältel läbib Blum´i furnituur põhjaliku kontrolli: koormus- ja liikumistestid. Samuti kontrollitakse tööriistu ning tootmissüsteeme. Kasutatakse arvutisimulatsioone ning juba arenduse algfaasis testitakse prototüüpe. See tagab Blumi toodete kvaliteetsuse ja pika kasutusea. Blum´ile on antud sertifikaadid ISO 14001, ISO 50001 ja ISO 9001.

Häfele

häfele logo
Üle maailma tuntud Saksamaa pere-ettevõte, mis sai alguses 1923. aastal loodud kauplusest, kus müüdi tisleritele mõeldud tööriistu ja seadmeid. 1954. aastal hakkas Häfele ise tootma ornamentidega ja messingist mööblifurnituuri. Oma toodetud furnituur sai väga populaarseks ning tegelema sai hakata ekspordiga. Tänaseks on Häfele üks juhtivatest mööblifurnituuri tootjatest, pakkudes inseneride poolt välja töötatud kvatliteetseid, funktsionaalseid ning elektrilisi furnituuri süsteeme. Häfele on esindatud kõikidel kontinentidel ning endiselt on ettevõte jäänud pere kätesse.

Hettich

hettich

Hettich on kuulus Saksamaa pere-ettevõte, millele mööblitööstuse valdkonnas pandi alus 1928. aastal, kui loodi ribahingede tootmiskonveier. Peagi hakati tegelema ekspordiga. Furnituuri arendatakse eesmärgiga, et seda ei oleks mööbli sees näha. Tootearendusele aitab kaasa pidev suhtlus klientidega, innovatsioon ning kvaliteetne materjal. Tänaseks on ettevõte levinud kogu maailmas ning juhatusse kuulub sama perekonna neljas generatsioon.

Bosch

Bosch köögitehnika
Saksmaa peenmehaanika ja –elektrotehnika ettevõte Bosch sai alguse 1886. aastal. Töötati välja mootor, diisli ja bensiini sissepritsepumbad, lööktrell, külmkapp, pakendamise masin, lambda sensorid, navigatsiooni- ja meditsiini seadmed. Tänapäeval on Bosch üks maailma tuntumatest peenmehaanika ja- elektrotehnika ettevõtetest. Kodumasinaid testitakse pidevalt kuni saavutatakse kindel kõrge kvaliteet. Tootmistehnoloogiaid arendatakse pidevalt detailse täiuslikkuseni ning muudetakse keskkonnasõbralikumaks.

Võta meiega ühendust

Kui sul on meie teenuste kohta küsimusi, siis helista +372 528 9154 või täida kontaktivorm (kiri saadetakse indrek@idee4.ee)

Indrek Vaan

Hinnapakkumise küsimise korral lisa kaasa joonis.

Idee4 Mööblikoda OÜ  | Lōuna tee 49, Loo  |  Tel: +372 528 9154  |  e-mail: indrek@idee4.ee