Aitame vältida levinud vigu

Ebasobiv materjal

Kvaliteetne materjal ei ole alati pikas perspektiivis kõige kallim valik. Kööki ning vannitubadesse on soovitatav valida niiskuskindlamad materjalid ning viimistlus, et vältida veest tulenevaid kahjustusi. Enamasti peab kvaliteetsest materjalist toodetud ning õigesti hooldatud mööbel vastu kümneid aastaid.

Ebafunktsionaalne furnituur

Tihedalt kasutuses olevad sahtlid ja uksed peaksid olema varustatud kvaliteetsete hinge- ja siinisüsteemidega. Tänapäeval on võimalik valida väga paljude erinevate lahenduste vahel: vaikselt sulguvad, elektriliselt avanevad, avanemisel valgustatud variandid jpm. Samuti saab kavalate lahenduste abil ära kasutada kõik nurgad ja nurgatagused, paigutades spetsiaalselt avanevaid hinge-, riiuli- ja sahtlisüsteeme. Vastavalt kliendi vajadustele ja mööbli funktsionaalsusele saab teha väga nutikaid valikuid.

Vale viimistlus

Sõltuvalt ruumi otstarbest, tuleb valida ka õige mööbli viimistlus. Õue ja niiskematesse ruumidesse on välja töötatud spetsiaalsed vastupidavamad viimistlustooted. Samuti ka siseruumidesse. Paks lakikiht ei pruugi alati olla kõige kindlam valik, tihti piisab ka kvaliteetsest õlist. Enne lõpliku hinnapakkumise koostamist arutame ebasobivad materjali, furnituuri ja viimistluse valikud kindlasti kliendiga läbi.

Kodumasinate vale valik

Kui soovite integreeritavaid kodumasinaid on kõige kindlam variant tellida need meie käest või tuua oma ostetud masinad meie töökotta. Sellisel juhul saame juba tootmisjärgus teostada täpsustavaid lisamõõtmisi ning paigaldamise käigus ei teki mõõtmisest tulenevaid vigu. Lisaks integreerime masinad mööblisse ja ühendame san- ja elektrivõrku.

Loe meie poolt pakutavates kodumasinatest lähemalt.

empty-for-border-feedback

Davinci Tartu erilahendus ja disainmoobli valmistamine

Da Vinci on teinud Idee 4 Mööblikojaga koostööd alates 2012 aastast ning oleme olnud nii kvaliteedi kui ka tööde teostusega väga rahul. Rõõm on nentida fakti, et Idee 4 Mööblikoda saab hakkama ka keerukamate ülesannetega. Kindlasti on koostööle aidanud palju kaasa ka asjaolu, et mööblikoda ei tee lihtsalt jooniste järgi mööblit vaid teostuse ajal käib kliendiga ka pidev koostöö ning arutelu, et kuidas saaks asju veelgi paremini korraldada – teostada.

RAIN UUSKÜLA

Võta meiega ühendust

Kui sul on meie teenuste kohta küsimusi, siis helista +372 528 9154 või täida kontaktivorm (kiri saadetakse indrek@idee4.ee)

Indrek Vaan

[fblike]

Idee4 Mööblikoda OÜ  |  Kadaka tee 4, Tallinn, 10621  |  Tel: +372 528 9154  |  e-mail: indrek@idee4.ee

Just Creative